Objednávka

Krok 1 / 3 - zadání údajů

Jméno a příjmení
Číslo mobilu
Email
Předplatné  Kč
Daňový doklad
Ulice
Město
Městská část
PSČ
Upřesnění adresy
IČO
DIČ

Postup při on-line objednání služby posílání SMS:
On-line objednávka služeb SMS-operátor probíhá ve 3 krocích.
 1. V prvním kroku vyplňte údaje, které vidíte na této stránce. Poznámky k vyplnění formuláře jsou uvedeny níže.
 2. Ve druhém kroku máte možnost údaje ještě jednou zkontrolovat nebo opravit.
 3. Ve třetím kroku Vám sdělíme číslo účtu, na který provedete platbu Vámi zvoleného předplatného, a je Vám vygenerován variabilní symbol, pod kterým tuto platbu provedete.
 4. Ihned jakmile Vaši platbu obdržíme, je Vám služba posílání SMS zpráv zprovozněna. Na Váš mobilní telefon obdržíte formou SMS zprávy přihlašovací jméno a heslo k Vašemu účtu na www.sms-operator.cz. O zprovoznění služby budete informován(a) také formou e-mailu.
 5. Rychlost zprovoznění služby záleží výhradně na době, za kterou Vaše banka provede Vámi zadaný příkaz k úhradě. Z naší strany Vám službu zprovozníme do 15ti minut poté, co jsou peníze připsány na náš účet.
 6. V případě, že budete požadovat vystavení daňového dokladu, Vám bude zaslán v elektronické podobě na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.
Poznámky k vyplnění formuláře:
 1. Číslo Vašeho mobilního telefonu vyplňte pečlivě, bude součástí Vašeho přihlašovacího jména k Vašemu účtu.
 2. Nevyplníte-li pole Email, nebude Vám zaslán informativní e-mail potvrzující přijetí objednávky (se všemi údaji), popř. e-mail o obdržení platby a zprovoznění služby (jméno a heslo), a také neobdržíte daňový doklad v elektronické podobě.
 3. Výši předplatného zvolíte tak, že v řádku Předplatné kliknete na šipku na konci bílého pole. Poté se Vám zobrazí možnosti volby výše předplatného. Klikněte myší na zvolenou částku. (minimální výše předplatného je 500,- Kč.)
 4. Pokud budete požadovat vystavení daňového dokladu, klikněte myší na bílý čtvereček před slovy Daňový doklad. Poté vypište potřebné údaje pro vystavení daňového dokladu.
 5. Do pole „Bydliště“ vyplňte případně sídlo Vašeho podnikání, jste-li osobou samostatně výdělečně činnou.
 6. Na závěr klikněte na tlačítko „Další krok“
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Poslední aktualizace:
23. dubna 2024
© 2004 KONZULTA Brno, a.s.